Telefon: +420 734 487 797 | Email: vyskov@cmmj.cz | Adresa: Dům odb. sl. Komenského 9, Vyškov 682 01 | ČÚ: 153472236/0300 | IČ: 67777911

Opakovací kurz

Zahájení opakovacího kurzu pro adepty o získání loveckého lístku je v neděli 6. února 2022.

Rozvrh, včetně hodinových dotací a přehledu vyučujících lektorů, termínu konání zkouškové střelby a zkoušky z myslivosti, je uveden v přiloženém dokumentu rozvrhu kurzu. Aktuálně je předpokládaná forma kurzu prezenční. Pokud by došlo k opatřením, která by tuto formu kurzu neumožňovaly, došlo by k úpravě formy kurzu.

Místo konání kurzu je ve Vyškově, Palánek (budova bývalé Pojišťovny).

Termíny zkouškových střeleb a zkoušky z myslivosti jsou pouze orientační a závisí na případných restrikcích související s aktuální situací ohledně nákazy COVID-19.

Místo konání střeleb a zkoušek z myslivosti bude upřesněno před každou akcí.

Stále sledujte webové stránky OMS Vyškov, kde budou informace ohledně změnách ve výuce zveřejňovány a zároveň by adepti měli být informováni e-mailem jednatelkou OMS Vyškov o aktuálních změnách průběhu kurzu. V případě dotazů a nejasností kontaktujte jednatelku mailem nebo telefonicky.

V příloze také naleznete přihlášku na zkoušku z myslivosti. Po složení zkoušky je možné se přihlásit do Českomoravské myslivecké jednoty (přihláška též ke stažení níže).

Dokumenty ke stažení: